קביעת תורים

  לימודים מתקדמים
  טיפולי פוריות
  טיפול בהריון ולידה
  טיפול בתינוקות ובילדים
  דיקור סיני

  טיפול בבעיות גב

  צמחי מרפא
  תזונה סינית
  שיאצו
  אנמה-אמפוקו
  טווינה
  רפלקסולוגיה
  פרחי באך

  אוסטיאופתיה

  אייפק
  עיסוי שוודי/תאילנדי/אבנים חמות
  קבוצות יוגה
  יוגה טיפולית
  הומאופתיה


        


תחום פוריות האדם מבטא באופן מובהק את הקשר של האדם עם הסביבה. ידוע כי מחזור האישה לדוגמא, נוהג על פי מחזוריות הירח. הסינים הבינו כבר לפני אלפי שנים כי האדם מתנהג על פי חוקיות השמים והאדמה, כלומר  - ההתנהלות המתקיימת בסדר מופתי בשמים (תנועת כוכבי הלכת, השמש והירח) וההתנהלות המתקיימת על פני האדמה (כמו שינויי העונות), פועלת ומשפיעה על האדם.

הרפואה הסינית העתיקה יעילה ואפקטיבית גם בתחום הפוריות בכלל ובהשגת הריון בפרט ונותנת מענה בתחום זה במספר מישורים. ישנן בעיות פוריות אשר ניתן לטפל בהן בלעדית בדיקור ובכך להימנע משימוש בהורמונים. מאידך, ישנן בעיות פוריות המצריכות התערבות תרופתית – וכאן ישולב דיקור על מנת להפחית את תופעות הלוואי של התרופות ההורמונאליות ולשפר את סיכויי התהליך.

חשוב לציין כי בעיות פוריות עשויות לנבוע ממספר סיבות ועשויות לערב בן זוג אחד, או את שני בני הזוג: יתכן ומקור הבעיה טמון בתפקוד שאינו תקין אצל בת הזוג (כגון מחזור לא סדיר כתוצאה משחלות פוליציסטיות, או אל-ווסת משנית), או כתוצאה מבעיה עם ייצור הזרע אצל בן הזוג.
ולעיתים בעיית הפוריות מורכבת מסיבות הנובעות משני בני הזוג.

הסיבות לאי פריון
הסיבות לאי פריון אצל נשים עלולות לנבוע מבעיה מכאנית (כמו חצוצרות סתומות, הידבקויות ברחם כתוצאה מניתוח קיסרי בעבר, ציסטות בשחלות) או מבעיה הורמונאלית (בעיה הפוגעת בתהליך ההורמונלי- כמו למשל פרולקטינומה, או בעיה כתוצאה מערכים הורמונליים נמוכים). לעיתים, לאחר בדיקות מקיפות לאיתור מקור הבעיה - עדיין לא נמצאה סיבה, ולקבוצה זו משתייכים 15% מהזוגות המנסים להשיג הריון.
אצל גברים, הסיבות לאי פריון קשורות לבעיה בייצור הזרע , או במבנה/ כמות / תנועתיות הזרע.

על פי הרפואה הסינית, גם בזוגות אשר לא נמצאה אצלם סיבה כלשהי לאי פוריות, ניתן להסביר זאת מבחינה אנרגטית וכמובן לטפל. הרפואה  הסינית לוקחת בחשבון את המצב הבריאותי הכללי של האישה\גבר המבקשים להרות, וכמובן מתייחסת להיסטוריה הרפואית שלהם. לעיתים, שימוש בתרופות לאורך זמן גם בעבר הרחוק, מוציא את המערכת הכללית מאיזון ומונע אפשרות להרות. דרך הטיפול בדיקור, צמחי מרפא ותזונה ניתן לשקם את המערכות הפנימיות, להחזיר לגוף את האיזון המבוקש ובכך לאפשר הפרייה.

איך מתבצע האבחון?
כאמור, הרפואה הסינית העתיקה נותנת מענה במספר מישורים ומתאימה את הטיפול לצרכי הזוג, בהתאם לבחירות המתאימות להם ביותר. כיום, זוגות הפונים לטיפול בעזרת דיקור, נוהגים להגיע לאחר שעברו את כל הבדיקות המקיפות המבוצעות במסגרת הרפואה הקונבנציונלית.
לאחר הצגת הבדיקות והאבחנה המערבית – אנו מבצעים תשאול מקיף ומאמתים את אבחנתנו בלקיחת הדופק, על מנת לאבחן את הבעיה דרך "העיניים הסיניות".

איך מתבצע הטיפול?
ישנן בעיות פוריות אשר ניתן לטפל בהן בלעדית באמצעות דיקור, צמחי מרפא, תזונה וטיפולי מגע  וישנן בעיות המצריכות שילוב של טיפול תרופתי עם דיקור.  בהחלטה על דרך הטיפול המתאימה ביותר לבני הזוג  נלקחים בחשבון כל הנתונים, הן של האבחנה מהערבית והן של האבחנה הסינית.

בעיות פוריות המטופלות במרכז אלה:

נשים

  • מחזור לא סדיר: מחזור ארוך\קצר מדי, לא סדיר, חוסר מחזור ( אמנוראה) - איזון והסדרת המחזור.
  • בעיה בשחלות: ציסטות. שחלות פוליציסטיות.
  • חסימה בחצוצרות.
  • בעיה בהתעבות רירית הרחם.
  • אנדומטריוזיס
  • הכנת הגוף לקראת הריון עתידי
  • תמיכה במהלך טיפולי: הפריית מבחנה,  תרומת ביצית, הזרקת זרע - על מנת לשפר את סיכויי ההיקלטות של האישה.

גברים

שיפור ערכי הזרע:

  •  כמות
  • מבנה
  • תנועתיות
  • וריקוצלה

© 2007 כל הזכויות שמורות  l מרכז אלה לרפואה סינית עתיקה l ברודצקי 43 כניסה א קומה 3 תל אביב l טל. 03-5447144  l צור קשר

 

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים